FAQ

Gdzie i z czego są produkowane drabinki MIUU ?
Drabinki MIUU produkowane są w zakładzie stolarskim w Sędziszowie Małopolskim koło Rzeszowa. 
Podstawowym surowcem są produkty naturalne, tj. drewno, sklejka. W procesie produkcyjnym używane są również naturalnego pochodzenia oleje do drewna, a także atestowane lakiery.
Zakład posiada nowoczesną infrastrukturę, dzięki której kontroluje proces powstawania produktu od momentu dostarczenia kłody drewna do końcowego produktu.

Jaki jest czas realizacji zamówienia ?
Na sprzedaż wystawiane są tylko i wyłącznie produkty będące fizycznie w naszym magazynie. Proces logistyczny rozpoczyna się po zaksięgowaniu płatności za produkt. 
Dostawy na terenie Polski i Unii Europejskiej realizowane są bezpośrednio z naszego magazynu za pomocą firm kurierskich.
Standardowy czas dostawy od momentu zlecenia wysyłki to 1-2 dni robocze w Polsce, oraz około 7 dni roboczych na terenie Unii Europejskiej

Jakie są koszty dostawy?
Dostawa na terenie Polski jest darmowa.
Dostawa na terenie Unii Europejskiej jest darmowa.

Jak postępować w przypadku otrzymania uszkodzonej paczki?
Jeśli otrzymałeś uszkodzoną paczkę, to wypełnij protokół szkody w obecności kuriera i wraz z załączonymi zdjęciami wyślij do nas w ramach reklamacji.

Jakie są parametry wytrzymałościowe drabinek i akcesoriów?
Drabinka drewniana: 120kg
Boczki z drążkami: 120kg
Obręcze gimnastyczne: 120kg
Zjeżdżalnia i drabinka dziecięca: 60kg

Jak postępować w przypadku niepasujących lub brakujących elementów?
Pamiętaj, że zawsze możesz się zwrócić do nas o pomoc w zakresie montażu. Jeśli w paczce brakuje elementów - napisz do nas.